Wyświetlenia YouTube- Co to daje?

Jak wiadomo nie od dziś Wyświetlenia na portalu YouTube są cenione, daje to przełożenie na pozycję w wyszukiwarce ( czym większa ilość i jakość wyświetleń, tym lepsza pozycja). Oraz możliwość zarobków. Reklamy wyświetlane podczas odtworzeń filmów dają monetaryzację klipu. Czym większa ilość odtworzeń reklamy tym większe przychody.

Pierwsze wyświetlenia?

Zdobywanie pierwszych wyświetleń w szczególności dla nowych kanałów nie jest proste, przebicie się przez setki filmów nie jest łatwe.

Tak tak wszyscy to wiemy…

Nie jest prosto, a w szczególności gdy stworzyłeś klip, poświeciłeś mnóstwo czasu na jego doszlifowanie, a jedynie na co możesz liczyć to na swoje wyświetlenia… Dobra jakość wideo oraz pomysłowość w dzisiejszych czasach nie jest 100% szansa na powodzenie. Promocja klipu to podstawa.

Porównajmy to do sytuacji w szkole zrobiłeś przepiękna pracę domową, aczkolwiek twój nauczyciel przedmiotu nie zapytał cie na forum klasy o jej przeczytanie. Twoja twórczość nie została odkryta ale możesz zgłosić się do odpowiedzi czyli pomóc szczęściu na osiągnięcie sukcesu.

Czym większą ilość polubień, wyświetleń oraz subskrypcji widzi odwiedzający kanał tym większa szansa że i on zacznie przyglądać się twórczości danego kanału.

Większa ilość wyświetleń przekłada się na zarobki, przy bardzo dużej ilości wyświetleń zarobki dochodzą do wysokich stawek!

Kupne wyświetlenia promują klip oraz pomagają w jego pozycjonowaniu, daj się zauważyć ludziom oraz wspomóż swoje szczęście w drodze do sukcesu.

Oczywiście ten artykuł jest doszczętnie przerysowany, aczkolwiek ziarno prawdy zawsze w nim znajduje 🙂